Zapraszamy do współpracy.

 

Poza dzierżawą i wynajmem drukarek i kserokopiarek, prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i części serwisowych. Tonery, tusze, bębny światłoczułe oraz części oferujemy oryginalne i zamienniki.

Naszym celem nadrzędnym jest utrzymywanie stałych, dobrych i efektywnych relacji z naszymi klientami. Dlatego nasi stali partnerzy handlowi mogą liczyć na szereg udogodnień z zakresu naszej działalności. 

W ofercie znajdą Państwo materiały wiodących producentów. Do najpopularniejszych należą: HP, Canon, Brother, Samsung, Ricoh, Kyocera, Lexmark, OKI, Xerox, Epson, Dell, Konica Minolta, etc.

 

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt w najwygodniejszy dla Państwa sposób. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez formularz kontaktowy lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Naszym stałym kontrahentom proponujemy:

 Bezpłatną dostawę na terenie kraju

 Zamówienia do godz. 15. realizowane są tego samego dnia. Oznacza to dostawę już na drugi dzień. W przypadku, gdy dostawa może być opóźniona, klient zostanie o tym poinformowany.

 W ramach usług serwisowych- bezpłatna ekspertyza, a w razie potrzeby urządzenie zastępcze do czasu usunięcia usterki

 Indywidualną ofertę handlową

 Dogodne warunki finansowe

 Szybkie, fachowe wsparcie i doradztwo. Również w obsłudze po sprzedażowej

Działamy głównie na terenie śląska. Miasta:

Zabrze, Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Mikołów, Tychy, Sosnowiec, Bielsko Biała, Jaworzno, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Knurów.

 

Drukarki kserokopiarki tonery