Warunki najmu

W ramach umowy

Każda proponowana przez nas umowa dzierżawy drukarek i/lub kserokopiarek to:

 Wybrana drukarka lub kopiarka bez dodatkowych opłat

 Bezpłatna instalacja

 Bezpłatna obsługa, serwis i przeglądy okresowe

 Bezpłatne materiały eksploatacyjne (tonery, tusze, bębny) oraz części serwisowe

 Bezpłatna logistyka. Wszystkie dostawy, serwisy bez dodatkowych opłat transportowych

Wycena

Jaką ofertę możemy dla Państwa przygotować? Ile kosztuje wynajem drukarki, kserokopiarki?
Niestety na to pytanie nie istnieje jedna, uniwersalna odpowiedź. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wyceny dokonujemy dla każdego indywidualnie. Na wycenę oferty wpływają takie czynniki jak: ilość urządzeń, ich rodzaj, długość zawieranej umowy, rodzaj wydruków, format wydruków itp.. Ustaleniom podlegają stawki abonamentowe, pakiety stron w ramach abonamentu, oraz ceny stron poza abonamentem. Dodatkowo w ramach ustaleń mogą państwo również zdeklarować ilość drukowanych stron miesięcznie, co pomoże w przygotowaniu możliwie najbardziej korzystnej oferty. 

Przykładowe warunki cenowe jakie proponujemy:

 Niski abonament: od 30 zł netto miesięcznie

 Cena strony już od 2 gr netto (umowa CPC)

Formy rozliczeniowe

W zależności od Państwa preferencji, a także dla Państwa wygody, proponujemy możliwość wyboru formy rozliczeń.:

 Abonament z pakietem stron. W ramach umowy opłacany jest comiesięczny abonament za dzierżawę. W ramach abonamentu użytkownik ma do wykorzystania określoną miesięczną liczbę wydruków. Po wykorzystaniu pakietu, dodatkowe strony są rozliczane według ustalonej stawki. Model CPC (Cost Per Copy)

 Sam abonament + rozliczenie CPC (Cost Per Copy). Użytkownik otrzymuje drukarkę za którą płaci miesięczny czynsz. Wydruki rozliczane są osobno, według wskazań liczników.

 Abonament jako limit. W tej formie rozliczenia klient opłaca miesięczny czynsz. Kwota abonamentu jest kwotą do wykorzystania na wydruki. "Limit" to kwota minimalnej miesięcznej faktury. Rozliczenie następuje o model CPC (Cost Per Copy), na podstawie wskazań liczników urządzenia oraz ustalonej stawki za stronę. Model ten polecamy w przypadku urządzeń kolorowych.

 Sam abonament + toner. Użytkownik otrzymuje drukarkę w ramach miesięcznego czynszu, osobno dokonuje zakupu tonerów, bębnów etc. Klient zobowiązany jest do wyłącznego zakupu materiałów eksploatacyjnych u dostawcy drukarki.

 

W celu otrzymania oferty oraz większej ilości informacji proszę skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce "Kontakt".